تلفن تماس 989127615507+

ایمیل info@yasnagroup.ir

چرا طراحی سایت؟

زمانی که شما کسب‌وکاری را شروع می‌کنید، باید درباره آن و نحوه ارائه محصولات یا خدمات خود مشتریان‌تان را آگاه کنید. در سال‌های گذشته روش‌های تبلیغاتی محدودی برای معرفی حرفه و شغل وجود داشت و به چند روش مثل بازاریاب، تبلیغات بنری و … محدود می‌شد. اکنون یکی از روش‌های مهم ایجاد یک سایت یا همان وب سایت برای معرفی کسب‌وکارتان به مشتریان است. طراحی سایت و وب سایت این روزها یکی از ابزارهای اصلی و مهم هر کسب وکار است. با گروه یسنا همراه باشید تا درباره اهمیت این موضوع بیشتر آگاه شوید.

حتما می‌دانید این روزها با گسترش ابزارهای اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی بسیاری از افراد جامعه از نوجوانان و کم سن و سال‌ها گرفته تا افراد مسن در دنیای دیجیتال فعالیت گسترده‌ای دارند و به نوعی زندگی‌شان با این دنیا عجین شده است. محیط اطراف خود را ببینید، زمانی که صبح از خانه خارج می‌شوید به رفتار آدم‌هایی که در مسیرتان مشاهده می‌کنید دقت کنید، اکثر این آدم‌ها سرگرم گوشی خود هستند. این همان دنیای دیجیتال است که مردم درگیرش شده‌اند. بنابراین اینترنت بستری بسیار بزرگ و مناسبی است که در آن به دنبال مشتری‌های‌تان بگردید فقط کافی است در این مسیر باهوش باشید و البته گروه یسنا در این مسیر همراه شما خواهد بود.

 

چرا طراحی سایت؟

 

همانطور که گفتیم طراحی وب سایت یکی از ابزارهای مهم شما برای رسیدن به جامعه مشتری‌های‌تان و بازار هدف‌تان است، به مشتری‌هایی که کسب‌وکارتان مرتبط می‌شوند بازار هدف می‌گویند. وب سایت اولین گزینه برای معرفی کسب‌وکار و تجارت‌تان به این بازار هدف است. در واقع وب سایت نقش بروشور تبلیغاتی شما را ایفا می‌کند، البته با امکانات بیشتر این کار را انجام می‌دهد.

ممکن است در حرفه‌تان محصولاتی بفروشید که با طراحی یک سایت فروشگاهی می‌توانید محصولات خود را مثل یک ویترین فروشگاه به نمایش گذاشته تا کاربرها یا همان مشتری‌ها بعد از بازدید از ویترین فروشگاه شما در فضای دیجیتال، محصول موردنظر خود را به شما سفارش بدهند. اگر دقت کنید زمانی که شما مغازه‌ای دارید و مشتری به شما مراجعه می‌کند درباره محصولات خود به او توضیح می‌دهید و از فواید استفاده از آن به مشتری می‌گویید تا مشتری را راضی به خرید کنید. در فضای دیجیتال هم همین عملکرد اما کمی متفاوت‌تر را باید داشته باشید. در اینجا زمانی که طراحی سایت‌تان تمام شد باید محصولات خود را در سایت بارگذاری کرده و برای هر کدام توضیحاتی را بنویسید یا به اصطلاح برای هر کدام باید تولید محتوا داشته باشید. با این کار مشتری زمانی که محصول مورد نظر خود را در سایت شما پیدا می‌کند با وجود توضیحات کافی تمایل بیشتری به خرید اینترنتی دارد و به قولی مشتری‌تان را به سمت خرید هول داده‌اید.

 

چرا طراحی سایت؟

 

اگر هم در کسب‌وکارتان خدماتی را ارائه می‌دهید وجود یک سایت خدماتی برای معرفی خود الزامی است. در واقع شما با یک سایت شناسنامه کاری خود را به مشتریان فضای مجازی نشان می‌دهید تا با دیدن سابقه کاری‌تان نسبت به شما اعتماد پیدا کنند و از شما خدمات بخواهند. در اینگونه وب سایت‎ها کافی است حرفه خود را معرفی کرده و رزومه و سوابق خود را قرار دهید، همچنین راه‌های ارتباطی مثل شماره تلفن، شماره موبایل، ایمیل و … را در سایت خود بنویسید تا کاربر به راحتی به شما دسترسی داشته باشد.

در هر شغل و حرفه‌ای که باشید با وجود یک سایت که راه ارتباطی شما با مشتریان است می‌توانید هر تغییراتی که در خدمات، محصولات و … ایجاد می‌شود را می‌توانید به اطلاع مشتریان‌تان برسانید. با بهینه سازی سایت خود رفتار و عملکرد هر کاربر را زیر نظر دارید، با این کار رفتار آن‌ها را تحلیل کرده و نقاط ضعف خود را پیدا کرده و آن‌ها از بین می‌برید. همچنین روی نقاط قوت خود تمرکز خواهید کرد و مشتریان بیشتری را جذب تجارت خود می‌کنید.

 

چرا طراحی سایت؟

 

طراحی سایت بستگی به نیازها و نوع کسب‌وکار شما دارد، اینکه می‌خواهید چه استفاده‌ای از سایت داشته باشید و در آینده روند سایت شما چگونه است. بدون دانستن نیاز و اطلاعات کافی نباید انتظار کارآیی بالایی از سایت داشته باشید چون سایت به تنهایی برای شما معجزه نمی‌کند و عملکرد آن وابسته به عوامل مختلفی است. برای این کار به تحلیل و دانستن برخی آمارها نیاز است، تا نیازهای کسب‌وکارتان و روند رشد و توسعه شما در بازه زمانی مشخص را متوجه شوید. بهتر است تحلیل و طراحی استراتژیک کاری خود را به گروهی مجرب بسپارید.

گروه مدیریت و طراحی استراتژیک طراحی سایت به شما در زمینه‌های گفته شده کمک می‌کند تا با تحلیل برخی از آمارها متوجه نیاز شما شود و با همراهی شما اهداف و روند رشد شما را مشخص می‌کند تا با برنامه‌ریزی دقیق و مطمئنی وارد مسیر شوید.

در آخر باید بگوییم که اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان موفق باشد وارد دنیای دیجیتال شوید. از همین نقطه یعنی طراحی سایت شروع کنید، در این راه گروه یسنا که تجربه خوبی در طراحی وب سایت، مدیریت و طراحی استراتژیک دارد، همراه شماست.

 

چرا طراحی سایت؟

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *